ROBLOX YENİ OBC VE ROBUX KODU !?

ROBLOX YENİ OBC VE ROBUX KODU !?

ROBLOX YENİ OBC VE ROBUX KODU !?

Merhaba, kanalıma hoş geldin ben Merdan. Kanalımda Roblox videoları çekiyorum. Umarım beğenmişsindir. Eğer beğenirseniz beğenmeyi ?, Diğer videolardan haberdar olmak için ise abone olup bildirimleri açabilirsiniz. ? ◕‿◕

? Abone ol, ? bildirimleri aç ?

? Ininal Barkod ? 4091350083061

? Sosyal Medya Adresleri
? Instagram ?
☕ Discord ?
?️ Roblox Profilim ?
? Roblox Grubum ?

? Bildirimleri açmayı unutmayın!
YouTube çoğu zaman bildirim göndermediği için, lütfen bildirimleri açmayı unutmayın. Yeni attığım videolardan haberdar olmak için bu büyük önem arz ediyor.

❓ Only Rekt kimdir?
Ben Only Rekt, 2015’ten beri YouTube’a içerik üretiyorum. Diğer adımla Merdan. 16 yaşındayım ve eğlence, işinize yarayabilecek şeyler ve en hızlı gündeme getiren bir kanalım. YouTube Türkiye’de bu işi yapan İlk ve En Kaliteli YouTube Kanalıyım.

⛔️ Lütfen;
– Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri spam olarak işaretleyiniz.
– Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.

? Reklam ve iş birlikleri için ? [email protected]

Roblox nedir? Roblox her yaştan çocuklar için güvenli platform, etkileşimli eğlenmek ve öğrenmeyi içeren bir online sanal oyun alanı ve atölye alanıdır. Roblox’da hemen hemen her şey tasarlanmış ve topluluk üyeleri tarafından benzersiz bir şekilde inşa edilmiştir. Roblox 8 ile 18 yaşındaki çocuklar için tasarlanmış, ancak her yaştan insanlar için açıktır. Her oyuncu bir avatar seçerek ve ona bir kimlik vererek başlar. Sohbet oyun oynarken ya da yaratıcı projeler üzerinde işbirliği yaparak başkaları ile etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Daha sonra Roblox’u keşfedebilirsiniz. Harita üzerinde gezilebilir gökdelen, helikopter, dev langırt makinesi, bir çok oyunculu oyun veya farklı çok çeşitli oyunlar olabilir ve haritalar oluşturulabilir. Her oyuncuya tasarım ve bir şey inşa etmek için sanal araç ile birlikte gelişmemiş için gayrimenkul parçası verilir. Sanal arazi oluşturmanın hiçbir masrafı yoktur. Katılarak ve güzel şeyler inşa ederek, Roblox üyeleri özel rozetleri yanı sıra Roblox dolar ( “ROBUX”) kazanabilirsiniz. Buna karşılık, onlar avatar giysi ve aksesuarları yanı sıra prim yapı malzemeleri, interaktif bileşenleri ve çalışma mekanizmaları satın almak için online katalog alışveriş yapabilirsiniz.

roblox, roblox oyun safı, oyun safı roblox, roblox türkçe, roblox izle, roblox nasıl indirilir, roblox izle, maykıraft, minecraft, eğlenceli, çocuk oyunu, aile dostu, çocuk dostu, roblox robux, roblox saklambaç, roblox asansör, roblox lumber tycoon 2, roblox nasıl oynanır, roblox gerçek hayat, roblox tycoon, komik, salak oyun, os, os oyun safı, faruk tpc, melih kardes, melih reyiz, ahmet aga, han kanal, at kafası, geldi başkan, amaçsız kemal, emir kartal, emir kaya, ercan öz, ekip, ekip oyun, hapisten kaçış, roblox hapishane, roblox hapisten kaçış, roblox jailbreak
ROBLOX YENİ OBC VE ROBUX KODU !?

12 comments

  1. ARKADAŞLAR KAÇ KEZ DİYECEĞİM. BEN BU PROMOKOD'UN ÇALIŞTIĞINI İDDİA ETMİYORUM. SADECE BİR KANALDAN GÖRDÜM VE PAYLAŞMAK İSTEDİM. "YALAN İNANMAYIN" GİBİ YORUMLAR ATMANIZA GEREK YOK BEN ÇALIŞIYOR DİYE BİR ŞEY DEMEDİM, DEDİYSEM DE VİDEODA BULUP SANİYESİNİ YAZIN ?

Comments are closed.