Hile Sitesi :

Ninja legends hile hack script çalışıyor. Bu video da nasıl hile kullanacağınızı gösterdim. Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Hile Kullanıp bizi geçen bir youtuber i şikayet ettim ve ban yiyecek.

📟 DİSCORD LİNK ►
👨 GRUP ► …
👨 ► …

Selamlar arkadaşlar . Ben Alihansapmaz . Uzun süredir roblox oynuyorum ve çoğu oyunda profesyonel seviyelerdeyim . Beraber vakit geçirip hediye ödüllerden faydalanmak için ABONE OL ‘ mayı unutmayın . Sizi seviyorum 💖 robux çekilişi canlı yayın . magnet simulator giveaway.

Roblox nedir? Roblox her yaştan çocuklar için güvenli platform, etkileşimli eğlenmek ve öğrenmeyi içeren bir online sanal oyun alanı ve atölye alanıdır. Roblox’da hemen hemen her şey tasarlanmış ve topluluk üyeleri tarafından benzersiz bir şekilde inşa edilmiştir. Roblox 8 ile 18 yaşındaki çocuklar için tasarlanmış, ancak her yaştan insanlar için açıktır. Her oyuncu bir avatar seçerek ve ona bir kimlik vererek başlar. Sohbet oyun oynarken ya da yaratıcı projeler üzerinde işbirliği yaparak başkaları ile etkileşim içerisinde olabilirsiniz. Daha sonra Roblox’u keşfedebilirsiniz. Harita üzerinde gezilebilir gökdelen, helikopter, dev langırt makinesi, bir çok oyunculu oyun veya farklı çok çeşitli oyunlar olabilir ve haritalar oluşturulabilir. Her oyuncuya tasarım ve bir şey inşa etmek için sanal araç ile birlikte gelişmemiş için gayrimenkul parçası verilir. Sanal arazi oluşturmanın hiçbir masrafı yoktur. Katılarak ve güzel şeyler inşa ederek, Roblox üyeleri özel rozetleri yanı sıra Roblox dolar ( “ROBUX”) kazanabilirsiniz. Buna karşılık, onlar avatar giysi ve aksesuarları yanı sıra prim yapı malzemeleri, interaktif bileşenleri ve çalışma mekanizmaları satın almak için online katalog alışveriş yapabilirsiniz.

#ninjalegendshile
#ninjalegends
#ninjalegendshack
#ninjalegendsscript
#ninjalegendhack
#robloxhack
#robuxhilesi

🐱‍💻 Ninja Legends Hile Hack Çalışıyor ve BAN ? 🐱‍💻 Ninja Legends / Roblox Türkçe

Leave a Comment